aTube Catcher – Youtube ve muadillerinden video ya da mp3 indirme

Daha önceki bir yazımızda Youtube’dan video ya da videoları direkt olarak mp3 formatında indirmek için Youtubecatcher‘dan bahsetmiştik. Sitenin uzun zamandır kullanılmadığı yönünde e-postalar aldım. Sizlere daha iyi bir alternatif sunmak istedim.

İşte daha önce yapılmış denenmiş tüm program ve web sitelerinden daha kullanışlı ve çok daha fazla siteyi içeren bir program, aTube Catcher

Programı şuradan (Rapidshare) ya da kendi sitesinden indirebilirsiniz. Tamamen freeware bir yazılım olup verdiğim iki linkten birinden indirdiğiniz sürece trojan vs içermediğine garanti verebilirim.

Klasik windows’ta program kurulum aşamalarından sonra (next next next) direkt açıyorsunuz.

Source kısmına indirmek ya da mp3 olarak indirmek istediğiniz videonun adresini yazıyorsunuz. Alttaki Save To kısmı dosyanın bilgisayarınızda nereye indirileceğini gösteriyor. File extension kısmında ise indirme formatını seçiyorsunuz. Dilerseniz direkt videoyu, dilerseniz mp3 olarak indirebilirsiniz.

Youtube yanında Metacafe, MySpace Video, Google Video, Dailymotion ve xxx tube siteler dahil akla gelebilecek tüm media sitelerinde işe yarıyor.

Alttaki resimden program arabirimini görebilirsiniz. Hayırlı medialar.

 xHamster videolarını http://youdownload.newdigest.com/ adresinden download edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir